Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wyniki 2016

 

 

Najlepsze wyniki zawodników klubu SARS Haczyk Lublin w sezonie 2016:

 

5 miejsce - Zawody towarzyskie - Paweł Hondra - 06.03, "Wzory"Nasutów

6 miejsce - Zawody towarzyskie - Andrzej Wasil - 06.03, "Wzory"Nasutów

2 miejsce - Zawody towarzyskie - Tomasz Cieniuch - 20.03, "Wzory"Nasutów

2 miejsce drużynowo - I tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - G.Błaszczyk, A.Wasil, P.Hondra - 03.04, Majdan Zahorodyński

2 miejsce sektorowe -  I tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Andrzej Wasil - 03.04, Majdan Zahorodyński

2 miejsce sektorowe -  I tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Jakub Kutrzepa - 03.04, Majdan Zahorodyński

1 miejsce drużynowo - Eliminacje PLWS lubelskie - A.Wasil, P.Hondra, W.Bełczącki - 09.04, Majdan Zahorodyński

2 miejsce drużynowo - Eliminacje PLWS lubelskie - R.Bułdin, J.Zalewska, T.Samoń - 09.04, Majdan Zahorodyński

4 miejsce drużynowo - Eliminacje PLWS lubelskie - G.Błaszczyk, T.Michalak, R.Dębicki - 09.04, Majdan Zahorodyński

1 miejsce sektorowe - Eliminacje PLWS lubelskie - Grzegorz Błaszczyk - 09.04, Majdan Zahorodyński

1 miejsce sektorowe - Eliminacje PLWS lubelskie - Rafał Bułdin - 09.04, Majdan Zahorodyński

2 miejsce sektorowe - Eliminacje PLWS lubelskie - Joanna Zalewska - 09.04, Majdan Zahorodyński

2 miejsce sektorowe - Eliminacje PLWS lubelskie - Andrzej Wasil - 09.04, Majdan Zahorodyński

1 miejsce sektorowe - Lubelska Liga Spławikowa - Paweł Hondra - 16.04, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 16.04, Zalew Zemborzycki

2 miejsce drużynowo (1 tura) - Lubelska Liga Spławikowa - SARS Haczyk I (G.Błaszczyk, A.Wasil, P.Hondra, T.Kasperski) - 16.04, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 17.04, Zalew Zemborzycki

2 miejsce (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 16-17.04, Zalew Zemborzycki

3 miejsce drużynowo - Lubelska Liga Spławikowa - SARS Haczyk I (G.Błaszczyk, A.Wasil, P.Hondra, T,Kasperski) - 16-17.04, Zalew Zemborzycki

1 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Andrzej Wasil - 23.04, rz. Tyśmienica

2 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Paweł Hondra - 23.04, rz. Tyśmienica

3 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Tomasz Cieniuch - 23.04, rz. Tyśmienica

1 miejsce - Puchar Hajdowa - Rafał Dębicki - 24.04, rz. Bystrzyca

2 miejsce - Puchar Hajdowa - Przmysław Niećko - 24.04, rz. Bystrzyca

4 miejsce - Puchar Hajdowa - Bartosz Adamczyk - 24.04, rz. Bystrzyca

3 miejsce sektorowe - II tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów- Grzegorz Błaszczyk - 24.04, Chodel

2 miejsce - II Puchar Piscari - Marcin Alter - 03.05, Opole Lubelskie

1 miejsce - Puchar Piscari dla dzieci - Jagoda Zawierucha - 08.05, Bychawa

1 miejsce - Mistrzostwa Koła Haczyk - Marcin Alter - 14.05, Poniatowa

2 miejsce - Mistrzostwa Koła Haczyk - Tomasz Niećko - 14.05, Poniatowa

1 miejsce (juniorzy) - Mistrzostwa Koła Haczyk - Bartosz Adamczyk - 14.05, Poniatowa

1 miejsce (kobiety) - Mistrzostwa Koła Haczyk - Joanna Zalewska - 14.05, Poniatowa

1 miejsce (kadeci) - Mistrzostwa Koła Haczyk - Jagoda Zawierucha - 14.05, Poniatowa

1 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Tomasz Niećko - 21.05, Zalew Zemborzycki

2 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Przemysław Niećko - 21.05, Zalew Zemborzycki

3 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu SARS Haczyk - Grzegorz Błaszczyk - 21.05, Zalew Zemborzycki

1 miejsce - Mistrzostwa Klubu SARS Haczyk - Tomasz Niećko 

2 miejsce - Mistrzostwa Klubu SARS Haczyk - Tomasz Michalak

3 miejsce - Mistrzostwa Klubu SARS Haczyk - Tomasz Cieniuch

1 miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - Jagoda Zawierucha - 27.05, "Zimna Woda" Łuków

2 miejsce sektorowe - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - Rafał Dębicki - 28.05, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - Przemysław Niećko - 28.05, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - Przemysław Niećko - 28.05, Zalew Zemborzycki

1 miejsce drużynowo - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - SARS Haczyk I (T.Niećko, P.Niećko, M.Alter) - 28.05, Zalew Zemborzycki

5 miejsce drużynowo - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - SARS Haczyk II (T.Michalak, R.Dębicki, G.Błaszczyk) - 28.05, Zalew Zemborzycki

2 miejsce (do lat 12) - Okręgowe zawody z okazji Dnia Dziecka  - Jagoda Zawierucha - 05.06, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe (kobiety) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Joanna Zalewska - 11.06, Dratów

3 miejsce sektorowe (kadeci) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Jagoda Zawierucha - 11.06, Dratów

3 miejsce sektorowe (weterani) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Piotr Magnuszewski - 11.06, Dratów

2 miejsce sektorowe (kobiety) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Joanna Zalewska - 12.06, Dratów

3 miejsce sektorowe (kadeci) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Jagoda Zawierucha - 12.06, Dratów

2 miejsce (kobiety) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Joanna Zalewska - 11-12.06, Dratów

3 miejsce (kadeci) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Jagoda Zawierucha - 11-12.06, Dratów

2 miejsce sektorowe - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - Paweł Hondra - 18.06, rz.Bug w Dorohusku

2 miejsce drużynowo - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie - SARS Haczyk IV (P.Hondra, W.Bełczącki, L.Bryła) - 18.06, rz.Bug w Dorohusku

1 miejsce sektorowe (seniorzy) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Tomasz Niećko - 02.07, Dratów

1 miejsce sektorowe (seniorzy) - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin - Marcin Alter - 03.07, Dratów

3 miejsce sektorowe - IX Puchar Barrakudy - Daniel Flor - 24.07, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe - IX Puchar Barrakudy - Marcin Alter - 24.07, Zalew Zemorzycki

3 miejsce w klasyfikacji drużynowej - Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - Lubelskie 2016 - SARS Haczyk IV (P.Hondra, W.Bełczącki, L.Bryła, A.Wasil)

3 miejsce sektorowe - VII Puchar Haczyka - Tomasz Cieniuch - 07.08, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - VII Puchar Haczyka - Tomasz Niećko - 07.08, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - VII Puchar Haczyka - Tomasz Kasperski - 07.08, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - III tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Rafał Bułdin - 28.08, Markuszów

1 miejsce sektorowe - III tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Paweł Hondra - 28.08, Markuszów

2 miejsce sektorowe - III tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Jakub Kutrzepa - 28.08, Markuszów

3 miejsce sektorowe - III tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Marcin Alter - 28.08, Markuszów

3 miejsce drużynowe - III tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - SARS Haczyk II (J.Zalewska, J.Kutrzepa, R.Bułdin) - 28.08, Markuszów

2 miejsce sektorowe (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 03.09, Bychawa

1 miejsce sektorowe (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 04.09, Bychawa

1 miejsce  (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 03-04.09, Bychawa

2 miejsce  sektorowe  - Lubelska Liga Spławikowa - Paweł Hondra - 10.09, rz.Wisła Puławy

1 miejsce  sektorowe (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 11.09, rz.Wisła Puławy

2 miejsce  (młodzież/kobieta) - Lubelska Liga Spławikowa - Grzegorz Błaszczyk - 10-11.09, rz.Wisła Puławy

1 miejsce sektorowe - IV tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Paweł Hondra - 18.09, rz. Wisła Puławy

1 miejsce sektorowe - IV tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Andrzej Wasil - 18.09, rz. Wisła Puławy

2 miejsce drużynowo - IV tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - SARS Haczyk (P. Hondra, A.Wasil, P.Magnuszewski) - 18.09, rz. Wisła Puławy

1 miejsce sektorowe - V tura Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół i Klubów - Paweł Hondra - 01.10, rz. Wisła Puławy

1 miejsce sektorowe - Taka Ryba Match Cup II - Przemysław Niećko - 02.10, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - Taka Ryba Match Cup II - Marcin Alter - 02.10, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe (drużynowo) - Finał Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego - SARS Haczyk (P.Hondra, A.Wasil) - 15.10, zb. Kępina w Zduńskiej Woli

...