Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wyniki 2018

 

 

Najlepsze wyniki zawodników klubu SARS Haczyk Lublin w sezonie 2018:

 

1 miejsce w podsektorze 1 tura - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 07.04, Kraśnik

3 miejsce w podsektorze 2 tura - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 08.04, Kraśnik

6 miejsce drużynowo - Spławikowe Grand Prix Okręgu - A.Wasil, P.Hondra, T.Samoń - 07-08.04, Kraśnik

2 miejsce sektorowe - Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Haczyk - Przmysław Niećko - 14.04, Bychawa

3 miejsce sektorowe - Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Haczyk - Tomasz Niećko - 14.04, Bychawa

3 miejsce indywidualnie 1 tura - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu weteranów - Piotr Magnuszewski - 12.05, Dratów

1 miejsce - Mistrzostwa Klubu - Marcin Alter

2 miejsce - Mistrzostwa Klubu - Andrzej Wasil

3 miejsce - Mistrzostwa Klubu - Paweł Hondra

2 miejsce indywidualnie, kategoria do 12 lat - Zawody z okazji Dnia Dziecka - Norbert Bułdin - 02.06 Bychawa

1 miejsce indywidualnie - Lubelska Liga Wędkarstwa Spławikowego PLWS - Grzegorz Błaszczyk - 16.06, Dratów

2 miejsce drużynowo - Lubelska Liga Wędkarstwa Spławikowego PLWS- Grzegorz Błaszczyk, Rafał Dębicki - 16.06, Dratów

1 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 07.07, Dratów

3 miejsce sektorowe - Puchar Haczyka - Tomasz Kasperski - 15.07, Z.Zemborzycki

6 miejsce - Puchar zbiornika Żółkiewka - Rafał Bułdin - 21-22.07, Żółkiewka

2 miejsce - Gruntowe Mistrzostwa Koła PZW Haczyk - Dariusz Schulz - 05.08, Markuszów

2 miejsce drużynowo - Towarzyskie zawody wędkarskie - P.Magnuszewski, A.Wasil, D.Schulz - 12.08, Kaleń

1 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 18.08, rz. Wisła Puławy

3 miejsce sektorowe - Gruntowe Grand Prix Okręgu - Maciej Porębiak - 19.08, Dratów

2 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Kamil Żechowski - 09.09, Bychawa

2 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Marcin Alter - 09.09, Bychawa

3 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 09.09, Bychawa

3 miejsce sektorowe - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 09.09, Bychawa

4 miejsce drużnowo - Spławikowe Grand Prix Okręgu - M.Alter, A.Wasil, P.Hondra - 09.09, Bychawa

1 miejsce sektorowe - Lubelska Liga Wędkarstwa Spławikowego PLWS - Rafał Dębicki - 15.09, Nielisz

1 miejsce sektorowe - Gruntowe Grand Prix Okręgu - Dariusz Schulz - 16.09, Osadnik w Puławach