1 tura Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk

Wyniki zawodów | 2015-04-19 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Za nami 1 z 3 tur rywalizacji,  ktora wyłoni spławikowego Mistrza Klubu Sensas Haczyk na rok 2015. Zawody odbyły się w sobtę 18 kwietnia na rzece Wieprz w pobliżu Dęblina. Niestety, nagłe załamanie pogody pociągnęło za sobą słabe żerowanie rybek, a co za tym idzie - bardzo słabe wyniki. Jeszcze 2-3 dni przed zawodami wieści znad wody były optymistyczne, łowiło się głównie krąpia i można się było spodziewać wyników w granicach 4 - 6 kg. Podczas zawodów jednak tylko jednej osobie udało się przekroczyć wynik 1kg, a większość miała problem by w ogóle zapunktować.

W tym roku decyzją członków klubu Spławikowy Mistrz na rok 2015 zostanie wyłoniony z 3 tur jednodniowych zawodów. Najlepszy zawodnik klasyfikacji będzie nas reprezentował na Spławikowych Mistrzostwach Okręgu. Warto zwrócić uwagę na specjalnie przyjętą punktącję cyklu - zwycięzca otrzymuje 10 punktów, 2msc - 8pkt, 3msc - 6pkt, 4msc - 5pkt, 5msc - 4pkt, 6msc - 3pkt, 7msc - 2pkt, 8msc i każdy kolejny uczestnik zawodów - 1pkt. Osoby nieobecne - 0pkt. Po pierwszej turze prowadzi Tomasz Michalak, przed Adamem Leszkiem i Tomaszem Kasperskim. Poniżej link do zdjęć, a w załączniku pełne wyniki.

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW