2 tura Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk

Wyniki zawodów | 2015-05-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

10 maja na łowisku w Poniatowej odbyła się 2 tura Spławikowych Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk. Po rzece, która niestety nie dała wiele ryb, przyszła pora na szybkościowe łowienie drobnej płotki.

Zwyciężył dobrze czujący się właśnie w takim łowieniu Andrzej Wasil, który z wynikiem niemal 5 kilogramów nie dał szans swoim rywalom, a na co dzień kolegom z klubu. Zwycięzcą w drugim sektorze był Paweł Hondra z wynikiem 4 060 punktów, natomiast 3 wynik uzyskał Dariusz Schulz 3 940.

Po 2 rozegranych turach prowadzi właśnie Andrzej, przed zwycięzcą 1 tury Tomkiem Michalakiem i Tomkiem Cieniuchem, który w obu turach zajmował 4 miejsce. Przed klubowiczami ostatnia, decydująca tura, która rozstrzygnie do kogo trafi tytuł mistrzowski na rok 2015. Punktacja trzeciej tury zostanie wyłoniona z zawodów o spławikowe mistrzostwo Koła Haczyk, a w rywalizacji tej brać będzie znacznie więcej osób, które być może będą zabierać punkty za czołowe lokaty. Także zapowiadają się spore emocje, gdyż przy odpowiednim rozłożeniu wyników nawet zajmujący obecnie 8 miejsce w klasyfikacji klubowej Tomek Kasperski może zostać zwycięzcą klasyfikacji klubowej i tym samym wystartować w Mistrzostwach Okręgu jako mistrz naszego klubu.