Finałowa tura Mistrzostw Klubu!

Wyniki zawodów | 2015-06-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

13 czerwca na łowisku w Mełgwi padły ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie wyłonienia Mistrza Klubu Sensas Haczyk 2015. W tym roku zdecydowaliśmy się, aby wyłonić najlepszego z nas z cyklu 3 tur. Ostatnia, finałowa tura połączona była z zawodami Koła Haczyk, do którego zdecydowana większość klubowiczów należy.

Szczęściarzem był ten, który na tym niewielkim łowisku zdecydował się wziąć (i użyć) odległościówkę. Przeważnie łowi się tu pełnym zestawem, ewentualnie tyczką, gdy ryba się przepłoszy i odejdzie od brzegu. Nie tym razem. Prawdziwy popis łowienia wagglerem dał Tomasz Cieniuch, który wręcz znokautował swoich kolegów. Drugie miejsce zajął Andrzej Wasil, który się okazała najlepszy w sektorze B. gdzie padały niższe wyniki. Trzecie miejsce dla Dariusza Schulza, który jako jedyny zrobił wysoki wynik tyczką, a wpływ na to pewnie miało wylosowane

Ostatecznie po 3 rozegranych turach Mistrzem Klubu Sensas Haczyk na rok 2015 został Andrzej Wasil! Drugie miejsce, po znakomitym finiszu na łowisku w Mełgwi zajmuje Tomasz Cieniuch, natomiast ostatnie miejsce na podium wywalczył Tomasz Michalak.