1 tura Mistrzostw Klubu za nami

Aktualności | 2016-04-26 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

W sobotę 23 kwietnia na rzece Tyśmienicy w Tchórzewie rozegrano 1 turę Spławikowych Mistrzostw Klubu SARS Haczyk Lublin. Udział w zawodach wzięło 11 członków klubu.

Niestety, jak to bywa w okresie wczesnej wiosny, poranek przywitał nas niemal minusową temeraturą, gdy pierwsi zawodnicy przybyli na miejsce zawodów to napotkali zaszronioną trawę. Już wtedy było jasne, że zimna noc przełoży się na wyniki uzyskane przez zawodników.

W zawodach zwyciężył niemal ze środkowego stanowiska Andrzej Wasil z wynikiem 1 470 pkt, który potwierdził tylko, że jest liderem naszej drużyny (bardzo udany rok ubiegły z sukcesami w Grand Prix Okręgu i Mistrzostwach Okręgu). Równocześnie Andrzej jest też obrońcą tytułu, który wywalczył w sezonie 2015. Drugie miejsce zajmuje Paweł Hondra już ze znaczą stratą - 845 punktów, teoretycznie z najgorszego na rzece 1 stanowiska. Miejsce 3 dla najlepiej chyba znającego to łowisko Tomasza Cieniucha, który uzyskał 665 punktów. Tuż za podium Tomasz Michalak, który na pewno jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i w kolejnych turach będzie chciał odrobić straty.

Do rozegrania zostały nam jeszcze 2 tury, więc dużo się może zdarzyć. Mistrz klubu zostanie wyłoniony z klasyfikacji łącznej po 3 rozegranych turach i tym samym będzie miał prawo reprezentowania klubu na Mistrzostwach Okręgu? Kto to będzie? Na razie w połowie maja starcie numer 2 na łowisku w Poniatowej.

Link do galerii ze zdjęciami:

Wyniki w załączniku