0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Komplet medali naszych klubowiczów na Mistrzostwach Okręgu!

Wyniki zawodów | 2017-06-15 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Znakomicie spisali się nasi klubowicze w rozgrywanych na Dratowie w dniach 10-11 czerwca Mistrzostwach Okręgu PZW Lublin w kategoriach: kobieta, kadet, junior, młodzież. Komplet medali padł naszym łupem - zdobyliśmy złoto w kategorii kobiet, srebro w juniorach i brąz w kadetach. Złoty medal zdobyła Joanna Kutrzepa, do którego zbliżała się krok po kroku w każdym roku ;-) W 2015 zdobyła brąz, w 2016 srebro, więc można powiedzieć, że złoto w tym roku było naturalną koleją rzeczy ;-) W sobotę Asia zajęła 2 miejsce w sektorze z wynikiem 11 405pkt, aby myśleć o ...... więcej

Indywidualnie dobrze - drużynowo źle. Relacja z 4 tury GPO

Wyniki zawodów | 2017-06-12 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Mieszane uczucia mamy po 4 turze Grand Prix Okręgu PZW Lublin. Z jednej strony cieszy bardzo dobry wynik uzyskany przez zawodników indywidualnie, a z drugiej nieco smuci przeciętny wynik drużnowy. Po kilku latach przerwy cykl GPO ponownie zawitał na Dratów. W związku z tym, że spodziewaliśmy się (mimo dośc udanych, rybnych treningów w ostatnich dniach przed zawodami), że dużą rolę odegra losowanie postanowisliśmy zmienić nieco skład drużyny na 4 turę GPO. Mając duży wachlarz wyboru postawiliśmy na: Tomasza Kasperskiego, Rafała Dębickiego i Tomasza ...... więcej

W końcu udany start w GP Okręgu!

Wyniki zawodów | 2017-05-12 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Bardzo dobrze spisali się nasi klubowicze podczas drugich zawodów z cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Lublin. Zawody zostały rozegrane w dniach 29-30 kwietnia na Zalewie Zemborzyckim. Całe zawody zwyciężył Paweł Hondra, dla którego jest to obecnie największy sukces w krótkiej karierze spławikowej. Po dwóch "1" w podsektorze sobotnim oraz niedzielnym okazało się, że suma punktów wagowych jest większa od Łukasza Gałązki, który również miał w sumie 2 punkty sektorowe. Tym samym nasz zawodnik stanął na najwyższym ...... więcej

Średnie rozpoczęcie spławikowego GPO

Wyniki zawodów | 2017-04-17 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Za nami 1 tura z cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Lublin. 9 kwietnia na Zalewie Zemborzyckim na 79 zawodników nasz klub reprezentowało aż 11 z nich. Niestety, nie było to takie rozpoczęcie na jakie nas stać i jakie być powinno. Z bardzo dobrej strony pokazało się jedynie 2 zawodników, startujący indywidulanie Andrzej Wasil, który wygrał swój podsektor C1 oraz Paweł Hondra, który był 3 w podsektorze A1. Zacznijmy od drużyny. Na te zawody została wytypowana trójka: Paweł Hondra, Grzegorz Błaszczyk oraz Tomasz Michalak. ...... więcej

Pierwsze zawody i pierwsze podium!

Wyniki zawodów | 2017-03-24 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

W ubiegłą niedzielę na łowisku "Wzory" w Nasutowie zostały rozegrane towarzyskie zawody spławikowe otwierające tegoroczny sezon wędkarski. Pomimo mało optymistycznych prognoz pogody na starcie zawodów stawiło się 37 zawodników. Jak co roku nie zabrakło reprezentantów klubu Sars Haczyk Lublin. W barwach klubu tym razem wystartowali Grzegorz Błaszczyk, Andrzej Wasil i Paweł Hondra. Po przeprowadzonym losowaniu zawodnicy udali się na stanowiska. Już od samego początku pogoda nie rozpieszczała uczestników zawodów. W lepszej sytuacji byli ...... więcej

Tomasz Niećko mistrzem Klubu SARS Haczyk 2016!

Wyniki zawodów | 2016-05-23 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Po 3 rozegranych turach, na rzece Tyśmienicy, w Poniatowej (łącznie z Mistrzostwami Koła Haczyk) oraz na zakończenie na Zalewie Zemborzyckim, wyłoniliśmy klubowego mistrza na rok 2016, a tym okazał się Tomasz Niećko! Tomek uzyskał 10 punktów sektorowych, głównie dzięki "1" sektorowym w dwóch ostatnich turach. Na drugim miejscu równo łowiący przez cały cykl (trzy 4 miejsca sektorowe) Tomasz Michalak, który większą ilością punktów wagowych pokonał Tomasza Cieniucha. W całych mistrzowstwach, które składały się z 3 ...... więcej

Finałowa tura Mistrzostw Klubu!

Wyniki zawodów | 2015-06-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

13 czerwca na łowisku w Mełgwi padły ostateczne rozstrzygnięcia odnośnie wyłonienia Mistrza Klubu Sensas Haczyk 2015. W tym roku zdecydowaliśmy się, aby wyłonić najlepszego z nas z cyklu 3 tur. Ostatnia, finałowa tura połączona była z zawodami Koła Haczyk, do którego zdecydowana większość klubowiczów należy. Szczęściarzem był ten, który na tym niewielkim łowisku zdecydował się wziąć (i użyć) odległościówkę. Przeważnie łowi się tu pełnym zestawem, ewentualnie tyczką, gdy ryba się przepłoszy i odejdzie od brzegu. Nie tym razem. ...... więcej

2 tura Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk

Wyniki zawodów | 2015-05-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

10 maja na łowisku w Poniatowej odbyła się 2 tura Spławikowych Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk. Po rzece, która niestety nie dała wiele ryb, przyszła pora na szybkościowe łowienie drobnej płotki. Zwyciężył dobrze czujący się właśnie w takim łowieniu Andrzej Wasil, który z wynikiem niemal 5 kilogramów nie dał szans swoim rywalom, a na co dzień kolegom z klubu. Zwycięzcą w drugim sektorze był Paweł Hondra z wynikiem 4 060 punktów, natomiast 3 wynik uzyskał Dariusz Schulz 3 940. Po 2 rozegranych turach prowadzi właśnie Andrzej, przed ...... więcej

Dominacja Haczyka w "Pucharze Hajdowa"

Wyniki zawodów | 2015-04-29 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę kwietnia odbyły się już XIX zawody organizowane przez Koło MPWiK "Puchar Hajdowa" rozgrywane na rzece Bystrzycy. Do zawodów przystąpiliśmy silną ekipą w liczbie 7 licząc, że ktoś z nas zwycięży po raz drugi z rzędu. Charakterystyka łowiska jest specyficzna, jest kilka stanowisk z których można powalczyć o zwycięstwo, niestety reszta to już przeważnie walka o jakąkolwiek rybę ;-) Mała rzeczka, z głębokością często poniżej 1 metra, głównie z płaskim dnem, lecz ze zróżnicowanym uciągiem w granicach ...... więcej

1 tura Mistrzostw Klubu Sensas Haczyk

Wyniki zawodów | 2015-04-19 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Za nami 1 z 3 tur rywalizacji, ktora wyłoni spławikowego Mistrza Klubu Sensas Haczyk na rok 2015. Zawody odbyły się w sobtę 18 kwietnia na rzece Wieprz w pobliżu Dęblina. Niestety, nagłe załamanie pogody pociągnęło za sobą słabe żerowanie rybek, a co za tym idzie - bardzo słabe wyniki. Jeszcze 2-3 dni przed zawodami wieści znad wody były optymistyczne, łowiło się głównie krąpia i można się było spodziewać wyników w granicach 4 - 6 kg. Podczas zawodów jednak tylko jednej osobie udało się przekroczyć wynik 1kg, a większość miała problem by w ...... więcej